Az első magyar, aki a nehezebb, az északi oldalról mászta meg az Everestet. Dr. Neszmélyi Emil ügyvéd a Törzsutas vendége, aki úgy érzi, a magyarok bármire képesek és ezt újabb és újabb teljesítményével igyekszik is bebizonyítani. Feljutott már hat kontinens legmagasabb hegyére, járt az Antarktiszon is. A világ tetején gyűjtött élményeit osztja meg pénteken három és este kilenc órától a Törzsutasban. A szerkesztő-műsorvezető, Back Réka.